Mercan Villas olarak, taleplerinize göre villa, apartmanlarımızı günlük, haftalık veya aylık olarak problemsiz, huzurlu ve güvenilir bir ortamda kiralıyoruz. Hizmeti satın aldıktan sonra, profesyonel ekibimiz 7/24 ulaşım hizmeti ya da rahat bir tatil geçirmenizi sağlamak için yardım sunar. “Tam Konuk Memnuniyeti” ilkemiz doğrultusunda, her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Erken rezervasyon ve uygun fiyat seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.

Genel bilgi

Villalarımızda giriş saati 15.00, çıkış saati 10.30 ile 11.00 arasındadır. Erken check-in yapmak istiyorsanız, bizi önceden bilgilendirmeniz gerekir.

Villalarda kalabilecek maksimum kişi sayısı belirlenir ve kapasiteyi aşmasına izin verilmez. Villalarımız temizlenir, check-in işleminden önce havlu ve çarşaflar değiştirilir. 7 günden uzun konaklamalarda, villa da temizlenecek ve konaklamanız süresince havlular ve çarşaflar değiştirilecektir.

Bu temizlik hizmeti ücretsizdir. Bununla birlikte, misafirlerimiz 6 günden daha kısa süreli konaklamalarda temizlik talebinde bulunursa, ek bir temizlik ücreti alınır. Villalarımızda havuzlar her sabah 06: 00-09: 30 arasında temizlenmektedir.

Nasıl rezerve edilir?

Web sitesinde gösterilen fiyatlar günlük fiyatlardır. Villa seçtikten sonra iletişim formunu doldurursanız, meslektaşlarımız sizi arayacak ve rezervasyonunuzu onaylayacaktır.

Toplam fiyatın% 30’u peşinat olarak şirketin banka hesabına transfer edilir. Kalan tutar (% 70) check-in sırasında nakit olarak veya kredi kartı ile ödenmektedir. Check-in sırasında evin kontrolünden sonra depozito ödemesi alınmaktadır (Depozito ödemesi 1.000 TL). Konaklamanızın sonunda yapılan kontrol sırasında herhangi bir hasar bulunmazsa, teminat ödemesi size iade edilir.

Özel Hizmetler (ek ücret)

Bebek yatağı:

Rezervasyon sırasında bizi bilgilendirirseniz, bebek yatağı, bebeğinizin rahatı için check-in işleminden önce evde hazır olacaktır.

Mama Sandalyesi:

Rezervasyon sırasında bizi bilgilendirirseniz, mama sandalyesi, bebeğinizin rahatı için check-in işleminden önce evde hazır olacaktır.

Balayı ve Özel Gün Hazırlıkları:

Rezervasyon sırasında Balayı veya Özel Gününüz olduğunu söylerseniz, evde özel dekorasyonlar ve küçük dokunuşlar yapacağız.

Temizlik ve Özel Bakıcı Personeli:

Rezervasyon sırasında ek temizlik veya bakıcı personele ihtiyacınız olduğunu söylerseniz, şirketimiz bu konuda size yardımcı olacaktır.

Konukların Yükümlülükleri:

Konuklarımız, şirketimizden kiraladıkları evdeki bütün eşyaları kullanma hakkına sahiptir ve bu maddeleri temiz bir şekilde kullanmakla yükümlüdürler. Kaldıkları süre boyunca eşyalara herhangi bir zarar gelmesi durumunda, misafir bu tür bir hasarı derhal firmaya bildirmek ve check-out sırasında bu bedeli ödemekle yükümlüdür. Alandaki komşulara karşı anlayışlı olmalı ve onları rahatsız edebilecek herhangi bir davranış ya da gürültüyü engellemelidirler. Bununla birlikte, eğer komşular tarafından rahatsız edilirlerse, misafirlerimiz bize, şirketimizin misafirlerine yardım edebilmesi için bizi bilgilendirmelidir. Ev herhangi bir yasadışı faaliyet için kullanılmamalıdır (Yasadışı uyuşturucu ve diğer maddeleri, silahları veya diğer keskin nesneleri tutmak ve haydutları evde tutmak / saklamak yasaktır). Konuk, kendi ihmali nedeniyle evde meydana gelebilecek olası kaza veya zararlardan ve ayrıca kendisine yardım eden veya ona eşlik eden diğer kişilerden sorumludur.

Rezervasyonun peşinat aşamasında, işlemler konuğun ifadelerine uygun olarak yapılır ve misafir sağladığı bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu kabul ve taahhüt eder. Konukların sağladığı eksik veya yanlış bilgilerden firmamız sorumlu değildir. Ayrıca, kişi sayısı sözleşme veya belgede belirtilen maksimum sayıyı geçmemelidir. Eğer maksimum sayı aşılırsa, ilave kişi veya kişilerin evden ayrılması veya ilave bir ücret talep edilecektir.

İptal Koşulları:

Rezervasyon iptali bize telefonla ve daha sonra e-posta ile bildirilmelidir. Bu bildirimin ardından, rezervasyon yaptırdığınız tarihler satışta olacaktır. Ödediğiniz bedeli başka bir tarihte veya başka bir villada kullanabilirsiniz.

İptal şartları aşağıdaki gibidir:

* Rezervasyon tarihinden 60 gün veya daha önce iptal edilmesi durumunda; Peşinatın% 40’ı,

* Rezervasyon tarihinden 60 – 30 gün önce iptal edilmesi durumunda; Peşinatın% 70’i,

* Rezervasyon tarihinden 30 gün veya daha kısa bir süre önce yapılan iptallerde; peşinatın toplam tutarı,

Konuklara geri ödeme yapılmaz.

WhatsApp WHATSAPP DESTEK HATTI