Kiralık yazlık villa ve çok katlı evlerde kalarak Fethiye’de eşsiz bir tatile ne dersiniz? Aileniz ve arkadaşlarınız ile sadece kendinize özel, otel çalışanlarının ve tanımadığınız komşu misafirlerin olmadığı, konforlu ve lüks bir tatil arıyorsanız, Mercan Villas doğru adres!


Kiralık villa Fethiye ve çevre beldelerde bir tatil için en çok tercih edilen trendlerden biri. Bunun sebebi Fethiye’nin hem doğa hem kültür hem de deniz-güneş-kum turizmine elverişli olması. Fethiye’nin, olağanüstü iklimi ve organik mutfağının yanı sıra doğa ve su sporları açısından da geniş bir yelpazede sunduğu aktiviteler de, misafirlerimizin kiralık yazlık villa tercihlerini Fethiye’de yapmalarının sebepleri arasında.

Kiralık Yazlık Villa ve Evler En Uygun Fiyatlarla Mercan Villas’ta!

Tatillerini küçük otel odaları yerine 2-3-4 katlı, özel havuzlu, lüks villalarda geçirmek isteyen misafirlerimize, uygun fiyatlarla eşsiz bir deneyim sunuyoruz. Mercan Villas olarak, her misafirimizin ihtiyacına hitap edebilecek kiralık yazlık villa seçeneklerimiz, dilerseniz tatiliniz boyunca eğlencenize eğlence katacak yat kiralama servisimiz, sporu ve heyecanı seven misafirlerimiz için yamaç paraşütü ve safari gibi aktivitelerimizle tatilinizin bir parçası olmaktan onur duyarız.

Tüm bunların harcamaları için de endişelenmenize gerek yok! Mercan Villas uygun fiyatları ve ödeme kolaylıklarıyla da yanınızda. Villalarımızı incelerken ücret hesaplamayı unutmayın. Sorularınız ve rezervasyon içinse bir telefon uzağınızdayız. Kiralık villa Fethiye tatillerinizde sizlere memnun kalacağınız koşullar sunmak, tatil planınızın her anında yanınızda olmak isteriz.

Kiralık Villa Fethiye Hisarönü, Ovacık, Çalış’ta!

Fethiye kiralık villa tercihleriniz için kusursuz adres? Peki ama Fethiye’nin neresi sizin için en uygun tatil bölgesi? Hisarönü ve Ovacık çam ormanlarına komşu konumlarıyla, özellikle dağ manzarasını ve doğa turizmini tercih eden misafirlerimizin tercih ettikleri bir bölge. Ölüdeniz Sahili’ne 5 km mesafedeki Ovacık ve Hisarönü bölgesini, arabalarıyla gelen misafirlerimize özellikle öneririz. Ancak arabası olmayan ve Ölüdeniz’de güneşin, denizin ve kumun tadını çıkarmak isteyen misafirlerimize servis hizmetlerimizi de hatırlatmak isteriz.

Çalış ise kiralık villa Fethiye’de denize yakınlık arayan misafirlerimiz için vazgeçilmezler arasında. Meşhur Çalış Plajı’na birkaç yüz metre mesafeye konumlanmış villalarımız, deniz-güneş-kum turizmiyle ilgilenen, yazın olanaklarından doyasıya faydalanmak isteyen misafirlerimiz için ideal.

Mercan Villas’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi tatiller dileriz.

WhatsApp WHATSAPP DESTEK HATTI