Babadag Yamaç Paraşütü

Fethiye’de Tandem Yamaç Paraşütü

Fethiye, Öldeniz’de bulunan Babadağ’ın zirvesinden Ölüdeniz’in kumsallarına saatlerce havada kuşlar gibi süzülerek inmek , doğanın yeşil ve denizin mavi tonunun kucaklaşmasını bir de gökyüzünden izlemek istermisiniz? 

Ölüdeniz’in Doğu yakasını kapatan heybetli Babadağ, yamaç paraşütü için dünyanın en iyi uçuş noktalarından biri sayılıyor. Zengin florası ile “dünya mirası” listesinde yer alan Babadağı, Ölüdeniz ve çevresinin muhteşem güzelliğini farklı bir boyuttan gözler önüne seriyor. 

Dünyanın en iyi TANDEM atlayış noktası olan Fethiye’de profesyonel pilotlarımız eşliğinde TANDEM uçuşlarımıza katılarak 1800 m yükseklikte özgür kuşlar gibi süzülerek Egenin o büyüleyici güzelliğini seyrederek anılarınıza hiç unutamayacağınız kareler kaydedebilirsiniz.

Dalyan-İztuzu Tekne Turu

Dalyan, Dalyan Nehri, İztuzu Kaplumbağa Plajı, Dalyan Çamur Banyoları, Kaunos Kaya Mezarları, Kaunos Antik Kenti

Ülkemizin en ilginç yörelerinden biri olan Dalyan’a deniz veya karayolu ile ulaştıktan sonra, sizi, labirent sazlıklar arasında yapılacak büyüleyici bir nehir yolculuğu beklemektedir. Bu unutulmaz nehir gezisi esnasında, Caretta Caretta kaplumbağalarının son yumurtlama yerlerinden biri olan ve bir tarafı deniz diğer tarafı tatlı su ile çevrili İztuzu plajı, Antik Karia medeniyetine ait Kral Mezarları ile sağlık ve eğlence kaynağı Çamur Banyolarının keyfini çıkarabilirsiniz.

Diğer gezilere oranla daha uzun ve yorucu olmakla birlikte, her biri ayrı bir ziyaret nedeni olabilecek güzellikte olan Tarih, Doğa ve Sağlık Turizminin şaheserleri ile taçlandırılmış bu güzide yöreyi mutlaka görmelisiniz.

Jeep Safari Saklıkent

Kemerinizi bağlayın ve heyecana hazır olun. Eski köy yollarından geçip Tlos’un kaya mezarlarını görecek, ve İlk durağımız Yakapark Doğa Parkı. Doğal bir park olan Yakapark’ta asırlık çınar ağaçlarının altındaki  açık büfe yemeğinizi yiyeceksiniz. Yakapark’ta soğuk su havuzlarında yüzebilir, koyu yeşil ağaçların,serin gölegelerde köşklerde dinlenebilirsiniz. Ardından İkinci durağımız dünyaca ünlü Saklıkent Kanyonu.Saklıkent’in buz gibi suyunda kanyonu keşfedeceksiniz. Eski kıyafetlerinizi giyin çünkü çamur banyosunda kirleneceksiniz.

Ölüdeniz Kelebekler Vadisi Tekne Turu

Yol boyunca Ölüdeniz’in birbirinden güzel koylarında güneşlenip, Mavi Mağarada yüzebirli, Kelebekler Vadisinde karaya çıkıp eğer kendinizi enerjik hissediyorsanız şelaleye tırmanabilir ya da kaplan kelebeği görebilirsiniz. Teknedeki yemekten sonra St.Nicholas adasının tepesinde eşşiz manzarayı izleyebilir soğuk su koyunda doğal kaynak suyununun buz gibi suyunda yüzebilirsiniz.

Göcek 12 Adalar Tekne Turu

Göcek’in birbirinden güzel koylarına yapacağımız yolculuğumuzda sizi yeni ve konforlu bir tekne, kaliteli hizmet, öğlen tavuk veya balık ile açık büfe salata çeşitleri sizi beklemektedir. Güzel ve eğlenceli bir gün geçireceğiniz Göcek 12 Adalar tekne turumuzda hizmetin farkını yaşayacaksınız.

WhatsApp WHATSAPP DESTEK HATTI