Apart Daire Yazlık

Property ID

MV-2

Detaylar


Sezon Fiyatları

Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık
500 500 500 500 500 600 700 700 600 500 500 500


Açıklama

FETHİYE ÇALIŞ PLAJINDA, SUNSET BEACH CLUB SİTESİ İÇİNDE BAHÇE KATI DENİZE SIFIR KİRALIK YAZLIK 

Fethiye Çalış Plajında, özel plajlı Sunset Beach Club sitesi içinde 2 yatak odalı bahçe katı denize sıfır kiralık yazlık. Yazlığımız Fethiye’nin en çok tercih edilen sitesi olan Sunset Beach Club sitesinde bulunmaktadır. Bahçe katı olması sebebiyle çocuklu aileler için oldukça ideal bir seçim olacaktır.

KİRALIK YAZLIK ÖZELLİKLERİ

2 yatak odası ve 1 salon, 4 kişi kapasiteli

2 banyo (biri ebeveyn) + 2 WC

1 katlı (Bahçe katı)

YERLEŞİM PLANI

Zemin Kat: Salon, mutfak, banyo, WC, ebeveyn banyolu çift kişilik bir yatak odası, iki adet tek kişilik yatak bulunan bir yatak odası ve bahçe terası.

DENİZE VE MERKEZLERE OLAN MESAFELER

Çalış Plajı: Plaja sıfır sitede.

Ölüdeniz: 15 km, araçla 20 dakika sürmektedir

Dalaman Havaalanı: 50 km, araçla 45 dakika sürmektedir

Çalış Merkez: 500 m, 10 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır

Fethiye Merkez: 6 km, araçla 10 dakika sürmektedir

Market: Süpermarkete 10 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır

SUNSET BEACH CLUB SİTESİ HAKKINDA

Yaklaşık 280 kiralık villa ve yazlıktan oluşan Sunset Beach Club sitesi Fethiye’nin en çok tercih edilen tatil kompleksidir. Son yıllarda yerli ve yabancı misafirlerin en çok tercih ettiği bu sitede beş büyük yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzları, restaurant, cafe & bar, market, hamam, sauna, güzellik salonu gibi imkanlar da bulunmaktadır. Ayrıca siteye ait ve yalnızca site sakinlerinin kullanabileceği özel plajı bulunmaktadır. Bu pladaki şezlong ve şemsiye kullanımı site misafileri için ücretsizdir.

KONAKLAMA BİLGİLERİ

Tüm kiralık villa ve yazlıklarımıza giriş saati 14.00, çıkış saati 10.00’dur. Uygun olması durumunda erken giriş veya geç çıkış için esneklik yapabilmekteyiz.

Giriş işlemleri, anahtar teslimi ve çıkış işlemleri yetkili personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Giriş sırasında 300 TL hasar depozitosu alınır. Çıkış günü gerekli kontroller yapıldıktan sonra hasar depozitosu iade edilmektedir.

EKSTRA BİLGİLER

Kiralama ücreti dışında herhangi bir ücretlendirme bulunmamaktadır. Elektrik, su, gaz vs gibi ek ücretlendirmeler yapılmamaktadır. 

Giriş öncesi temizliği ve çıkış temizliği tarafımızdan yapılmaktadır ve konaklama fiyatına dahildir.

Havuz temizliği ve bahçe bakımları düzenli olarak günlük yapılmaktadır.

24 saat site güvenliği

Tüm kiralık villa ve yazlıklarımızda evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Tüm kiralık villa ve yazlıklarımızda kişi sayısı kadar şezlong ve uygun sayıda şemsiye bulunmaktadır.

Bebek yatağı 80 TL, mama sandalyesi 40 TL karşılığında kiralanabilir.

BÖLGELER HAKKINDA BİLGİLER

FETHİYE

Son yıllarda yerli ve yabancı çok fazla tatilcinin tercih ettiği yerleşim bölgelerinden biri olan Fethiye, her yıl ziyaretçi sayısını artırmaktadır. Birkaç yıl öncesine kadar sadece yabancılar tarafından bilinen Fethiye, 2012 yılından itibaren Türk misafirlerimizin de dikkatini çekebilmiş ve Türk ziyaretçi sayısını her yıl artırmayı başarmıştır. Denizin, güneşin ve doğal güzelliklerin iç içe olduğu bu güzel beldemiz, yerleşik halkın ağırlıklı olarak yaşadığı yer ve merkez konumunda olduğu için bu bölgede kiralık villa ve kiralık yazlık sayısı çok azdır. Fethiye kiralık villa ve yazlıklar genellikle daha çok tatil amaçlı konaklamaların yapıldığı Çalış, Ovacık, Hisarönü ve Ölüdeniz bölgelerinde yer almaktadır.

ÇALIŞ PLAJI

Fethiye şehir merkezine yaklaşık 5 km uzaklıkta olan Çalış Plajı, ayrı bir yerleşim yeri olması ve merkeze en yakın plaj olması sebebiyle en çok ziyaret edilen plajlardan bir tanesi haline gelmiştir. Son yıllarda Çalış bölgesinde faaliyete açılan otel, restaurant, cafe ve barlar ile birlikte oldukça geniş bir kitleye hitap eden bir yapıya kavuşmuştur. Denize sıfır ya da denize yakın, hatta birçoğu yürüme mesafesinde olan Fethiye kiralık villa ve yazlıklar bu bölgede bulunmaktadır.

ÖLÜ DENİZ

Dünyanın en güzel plajlarından bir tanesi olan Ölüdeniz plajı, Fethiye’nin en çok beğenilen ve ziyaret edilen plajıdır. Doğa ile iç içe olan yapısı, yamaç paraşütü ve su sporları gibi birbirinden farklı aktivitelerin yapılabiliyor olması nedeniyle bu bölge uzun yıllardır yerli ve yabancı tatilciler için bir numaralı tatil yeridir. Ölüdeniz kiralık villa ve kiralık yazlıklarımız plajdan yaklaşık 3 kilometre uzakta bulunan Hisarönü Ovacık bölgesinde yer almaktadır. Fethiye kiralık villa konseptine en uygun müstakil havuzlu villalar da bu bölgede yer almaktadır.

HİSARÖNÜ – OVACIK

Fethiye kiralık villa ve apartların en yoğun olarak bulunduğu bölge olan Hisarönü bölgesi, uzun yıllardır yerli ve yabancı her kesimden tatilcinin en çok tercih ettiği ve konaklama yaptığı bölgedir. Deniz seviyesinden yaklaşık 500 metre yukarıda olması nedeniyle hava sıcaklığı olarak Fethiye ve Çalış bölgelerinden yaklaşık 4-5 derece daha serin ve daha az nemli bir bölgedir. Bu bölgedeki kiralık villa ve yazlıklara en yakın plaj Ölüdeniz Plajıdır ve  araçla yaklaşık 5 dakika mesafededir. Fethiye kiralık villa konseptine en uygun. Bahçe ve yaşam alanları geniş, müstakil havuzlu villalar da bu bölgede yer almaktadır. Ayrıca son yıllarda oldukça çok talep gören muhafazakar villaların bulunduğu Kaya Köy’e de en yakın yerleşim yeridir. 


Durumu

Yazlık

Konumu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp WHATSAPP DESTEK HATTI